ROL/STATGA Apie ROL/STATGA ROL/STATGA – kaštus taupanti sistema

ROL/STATGA – kaštus taupanti sistema

ROL/STATGA ( ROL grupės dalis) - Baltijos šalių metalinių vamzdžių apdirbimo paslaugų rinkos lyderis. Labiausiai tinka ieškantiems gamybos projektų laiką ir kaštus taupančių sistemų, nes nuo kitų rinkos dalyvių išsiskiria:

Galimybėmis. Vamzdžių apdirbimo technikos parkas, gamybos valdymo bei logistikos procedūros leidžia įgyvendinti net sudėtingiausius projektus ypač patraukliomis laiko ir finansinėmis sąnaudomis.

Patikimumu ir kompleksiškumu. Projektai įgyvendinami pagal konsultacijų su klientais metu suderintus brėžinius, tikslią sąmatą, gamybos programas ir pristatymo grafikus.

Kompetencija. Personalo įgūdžiai, žinios ir darbų organizavimo metodai tobulinami jau 10 metų. Tai patvirtina sėkmingai įgyvendinti ROL grupės klientų užsakyti projektai.

Nauda klientui – sutaupytas laikas ir kaštai, efektyvi procesų kontrolė, mažesnė psichologinė įtampa.

Prekės ženklu ROL/STATGA pasitiki Coop, Dixon, H&M, ICA, La Halle, Tchibo, Vertu.

Didžiuojames galėdami padėti įgyvendinti projektus baldų ir prekybinės įrangos , metalo gaminių , mašinų ir įrangos, radijo televizijos įrangos bei aparatūros; medicinos, tiksliųjų ir optinių prietaisų, įstaigų įrangos ir kompiuterių, elektros mašinų ir aparatūros gamintojams.