Vertybės

ROL/STATGA misija – padėti įgyvendinti gamybos projektus ir kokybiškai padidinti jų vertę. Šito siekiame teikdami vamzdinio metalo apdirbimo paslaugas, gamindami metalo gaminius pagal užsakovo nurodytus reikalavimus ir taip taupydami šių projektų kaštus.

Įgyvendindami misiją remiames keturiais prioritetais. Jie atspindi pagrindines visiems ROL grupės nariams svarbias vertybes:

1- Būti kūrybiškais ir tikslingai atsinaujinančiais.

Visos ROL grupės kompanijos įsipareigojusios kryptingai puoselėti savo augimą ir kūrybinius resursus. Nepertraukiamos sėkmės šaltinis – gebėjimas pritraukti tiek kūrybiškus, tiek technologiškai pažangius žmones.

2 - Siekti gaminių pranašumo.

Visos ROL grupės įmonės ypatingą dėmesį skiria kiekvienai detalei tam, kad užtikrintų visišką gaminio tobulumą. Mūsų gaminiai ir paslaugos negali apvilti - priešingai jie privalo stebinti klientus savo kokybe, patvarumu ir išbaigtumu.

3 - Būti versliais.

Grupės organizacinė struktūra decentralizuota. Tai skatina produktyvumą, našumą ir kūrybiškumą.Įsitikinome, kad toks organizacijos tipas yra ypač motyvuojantis ir dinamiškas. Jis skatina iniciatyvą ir verčia prisiimti realius įsipareigojimus – kartais labai anksti kieno nors karjeroje.Tai verčia mus reikalauti, kad kiekvienoje grupės įmonėje dirbtų ypač gerai organizuotos, projektus įgyvendinančios komandos.

4 – Stengtis būti geriausiais savo veiklos srityje.

Paskutinė , bet ne mažiau reikšminga vertybė – mūsų ambicijos būti geriausiais savo veiklos srityje. Visose mūsų kompanijose siekiame nuolat tobulėti, nebūti besižavinčiais savimi, plėsti sugebėjimų spektrą, gerinti darbo kokybę ir visada žengti koja kojon su naujausiomis idėjomis.